سیگما

توضیحی مختصر درباره شرکت Sigma-Aldrich Corporation

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich Corporation): این شرکت در سال ۱۹۷۵ با ادغام شرکت‌های سیگما (Sigma) آمریکا (تاسیس ۱۹۳۴ میلادی) و آلدریچ (Aldrich) آلمان (تاسیس ۱۹۴۹ میلادی) تاسیس شد. این شرکت با عرضه بیش از ۲۰۰ هزار محصول شیمیایی، بیولوژیکی، علوم زیستی، دارویی و تجهیزات با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل و دارا بودن ۴۰ شرکت در سراسر دنیا از بزرگترین شرکت‌های ارایه دهنده مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشد.

شرکت سیگما آلدریچ، یک شرکت پیشرو در زمینه علوم زیستی با تکنولوژی بالا شامل مواد بیوشیمیایی، محصولات شیمیایی ارگانیک، کیت ها و سرویس­های مورد استفاده در تحقیقات دانشمندان شامل تحقیقات پروتئومیکس و ژنومیکس، بیوتکنولوژی، فارماکولوژی، تشخیص بیماری و همچنین تکنولوژی­های برتر می­باشد.

 

سیگما سیگما
سیگما سیگما
سیگما سیگما
سیگما سیگما

 

مشتریان سیگما آلدریچ بیش از 3/1 میلیون دانشمند و محقق در زمینه علوم زیستی در 35 کشور دنیا می­باشد و کارمندانی در زمینه ارائه سرویس­های خدماتی در اقصی نقاط دنیا دارد. شرکت سیگما آلدریچ متعهد به افزایش موفقیت مشتریان از طریق نوآوری در علوم زیستی و تکنولوژیکی برتر می­باشد.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آذین با سابقه طولانی در واردات رسمی و توزیع مواد شیمیایی و محیط های کشت از کمپانی Sigma-Aldrich اصالت و سلامت کالاهای عرضه شده را تضمین نموده و علاوه بر ذخیره بیش از 1500 قلم کالاهای پر مصرف، آماده اخذ سفارشات، واردات و تحویل در کوتاهترین زمان و به قیمت های رقابتی است.